GPS Traffic Speedcam Route Planner by ViaMichelin

Navigasyon Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 69,6 MB
  • Version 7.13.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Michelin
Mobil cihazınıza ücretsiz navigasyon uygulaması indirmek isterseniz ViaMichelin uygulamasına göz atabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz ViaMichelin mobil uygulaması sizlere akıllı bir navigasyon hizmeti sunacak olan kaliteli bir mobil uygulamadır. Kullanıcıların işini kolaylaştırmaları adına geliştirilen ViaMichelin navigasyon uygulamasında sizde saatlerce vakit geçirebilirsiniz. 

Her gün güncellenen haritalar, uydu görüntüleri sayesinde gideceğiniz noktaya kolaylıkla gidebilirsiniz. Geç kalma durumu ViaMichelin ile ortadan kaldırabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden, kendi adresinizden veya iletişim adresinizden hızlı ve doğru bir şekilde aracınızı, motosikletinizi, bisiklet veya yaya yollarınızı hesaplayın. 

Akıllı cep telefonunuz bir asistan görevini üstlenerek size yolculuklarınızda yardımcı olacak detaylara sahip bilgileri sunmaktadır. Üstelik tamamen ücretsiz bir şekilde uygulamayı kullanabilirsiniz. Yolculuğunuzu en kısa ve hızlı şekilde gerçekleştirmek için ViaMichelin uygulamasının bilgilerinden faydalanın.

Yolunuzu bulma konusunda usta bir iş çözücü olarak görev yapan ViaMichelin uygulaması ile her an en kısa yolları bulabilirsiniz. Trafiğe takılmak istemiyorsanız ViaMichelin uygulamasını kullanarak boş yolları keşfedebilirsiniz. Daha kolay ilerlemek için sizde ViaMichelin mobil uygulamasını kullanın. 

 
GPS Traffic Speedcam Route Planner by ViaMichelin indir
DİĞER SÜRÜMLER